Växelkontroll

Nr Benämning Lager Pris
0 SHIFT ROD (S)
88,75SEK
0 Mutter
5,00SEK
1 LINK, ACCELEROGRAPH CONTROL
18,75SEK
2 JOINT ACCELEROGRAPH CONTROL
13,75SEK
3 Bult, syrafast M6x55
15,00SEK
4 WASHER 6
7,50SEK
5 BUSH, ACCELEROGRAPH ENFORCE
38,75SEK
6 PULLEY, PASSIVITY
18,75SEK
7 PULLEY, DRIVE
105,00SEK
8 SPRING
25,00SEK
9 FIXATION PLATE,ACCELEROGRAPH
166,25SEK
10 HEXAGON BOLT M6X14
7,50SEK
11 FIXATION PLATE, THROTTLE CABLE
72,50SEK
12 BOLT M6X10
10,00SEK
13 ROCKER ARM,GEAR SHIFT
42,50SEK
14  
15 BOLT HEXAGON M6X25
11,25SEK
16 WASHER 6
35,00SEK
17 BRACKET, SHIFT ROD
65,00SEK
18 GEAR SHIFT ASSY
290,00SEK
19 Bult M6X20
12,50SEK
20 SPRING
12,50SEK
21 STOPPER SPRING
18,75SEK
22 ARM,SHIFT ROD
77,50SEK
23 SPRING, CLAMP
28,75SEK
24 SHIFT ROD (L)
100,00SEK
25 Skarvmutter
81,25SEK
26  
27 FIXATION PALTE "A"
80,00SEK
28 BOLT HEXAGON M6X16
8,75SEK
29 TIE-IN CONTROL CABLE A
57,50SEK
30 FIXATION PLATE "B" ASSY
582,50SEK
31  
32  
33  
34 RING, RUBBER
28,75SEK
35 THIN LOCKNUT 3/8''
66,25SEK
36 WASHER 10
11,25SEK
37 STEERING ROD ASSY
1 122,50SEK
38 STEERING ROD
642,50SEK
39 BOLT
83,75SEK
40 TUBE,BOLT
27,50SEK
41 NUT 3/8''
26,25SEK
42 NUT M8
11,25SEK
43 LINK PLATE
153,75SEK
44 WASHER 8
15,00SEK
45 BOLT M8x25
16,25SEK
46 CONTROL CABLE ASS'Y
1 817,50SEK