Reglage

Nr Benämning Lager Pris
0 SCREW M6x90
26,25SEK
1 CONTROL BOX ASSY "pull to throttle"
7 470,00SEK
2 CLAMP 60X2.5
10,00SEK
3 STARTING SWICH ASSY
666,25SEK
4 CONTROL CABLE
2 072,50SEK
5 PLATE CONTROL BOX
443,75SEK
6 SCREW PAN HEAD M5X12
7,50SEK
7 THROTTLE HANDLE INCHING
200,00SEK
8 BUSH CAN
36,25SEK
9 BUSH HANDLE
27,50SEK
10 BLOCK RUBBER
28,75SEK
11 JACKET CABLE
28,75SEK
12 Dödmansgrepp Yamaha/Parsun
92,50SEK
13 ENGINE STOP SWITCH ASSY
183,75SEK
14 INSULATED PLUG ''B''
20,00SEK
15 INSULATED PLUG ''A''
136,25SEK
16 COVER CONTROL BOX
415,00SEK
17 SMALL COVER CONTROL BOX
267,50SEK
18 WASHER "B" WAVE
23,75SEK
19 LOCKED DISK ASS'Y
140,00SEK
20 TORSION SPRING
23,75SEK
21 EACH LOCKED PULLEY
28,75SEK
22 PLATE PULLEY SPRING
78,75SEK
23 SCREW, PAN HEAD M4X6
7,50SEK
24 COVER ASS'Y CONTROL BOX
2 951,25SEK
25 BOLT M8X30
23,75SEK
26 WASHER 8
15,00SEK
27 Länkage för 703-reglage "pull to throttle"
915,00SEK
28 WASHER
42,50SEK
29 CIRCLIP 6
2,50SEK
30 Slutslycke för Yamaha reglagevajer
67,50SEK
31 CAM MECHANISM
1 000,00SEK
32 SCREW M3x14
2,50SEK
33 Gränslägesbrytare för reglage/säkerhetstrigger 703-reglage
420,00SEK
34 PLATE
23,75SEK
35 PULLEY
33,75SEK
36 SHIFT SPRING PLATE "B"
23,75SEK
37 Produkten har utgått
38 Mutter
5,00SEK
39 WEARABLE PLATE CAM MACHANISM
67,50SEK
40 SHIFT SWING LINK
397,50SEK
41 ADJUSTER FASTNESS ASS'Y
198,75SEK
42 Bult M5X25
7,50SEK
43 NUT,HEXAGON M5
2,50SEK
44 BUZZER ASSY
362,50SEK
45 ADJUSTER PIN
66,25SEK
46 BIG WASHER 6
18,75SEK
47 WEARABLE PLATE
20,00SEK
48 BUSH SHIFT SWING LINK
27,50SEK
49 BRACKET CONTROL BOX
947,50SEK
50  
51 COVER WATERPROOF
32,50SEK
52 Bussning för Yamaha/Parsun 703 reglage
81,25SEK
53 WASHER LOCKED 5
7,50SEK
55 Trimknapp för Yamaha 703-reglage
476,25SEK
56 Spak för Parsun reglagebox
328,75SEK
57 CONTROL HANDLEBAR
198,75SEK
58 SCREW PAN HEAD ST4.8X12
7,50SEK
59 BOLT
3,75SEK
60 COVER CONTROL HANDLE
96,25SEK
61 SPRING COMPRESSION
17,50SEK
62 PART ORIENTATION CONTROL
96,25SEK
63 PLATE ORIENTATION PART
28,75SEK
64  
65 CHAFING PLATE, WIRE
51,25SEK