Sprängskiss rigg och riggfäste, Parsun 6 hk

Reservdelar rigg och riggfäste för Parsun 6 hk modeller: F6ABMS, F6ABML

Nr Benämning Lager Pris
0 Mutter
5,00SEK
1 NYLON GASKET
22,50SEK
2 COVER ROTARY BRACKET
687,50SEK
3 WASHER 6
35,00SEK
4 BOLT HEXAGON M6X35
13,75SEK
5 LOCKED HANDLE ASSY
72,50SEK
6 SPRING
12,50SEK
7 WASHER 6
7,50SEK
8 Smörjnippa
95,00SEK
9 UPPER ABSORBER
101,25SEK
10 SEAT ROTARY BRACKET
1 022,50SEK
11 LOCKED BLOCK ASSY
53,75SEK
12 WASHER, NYLON
18,75SEK
13 BRACKET RIGHT ASSY
667,50SEK
14 BOLT M8X140
80,00SEK
15 BOLT M6X130
36,25SEK
16 TUBE BOLT
137,50SEK
17 LOWER ABSORBER
101,25SEK
18 BOLT M6X12
7,50SEK
19 SPRING
20,00SEK
20 SPRING
20,00SEK
21 Låsmekanism
265,00SEK
22 Returfjäder
15,00SEK
23 SUPPORT ASSY
253,75SEK
24 SHEATH HANDLE
21,25SEK
25 PRESS PLATE
51,25SEK
26 BUSHING
26,25SEK
27 BRACKET LEFT ASSY
680,00SEK
28 Handtag
55,00SEK
29 RIVET
25,00SEK
30 CLAMP BOLT
131,25SEK
31 CLAMP PLATE
72,50SEK
32  
33 NUT M8
11,25SEK
34 PLATE
58,75SEK
35 THRUST ROD ASSY
297,50SEK
36 Fjäder, konisk
25,00SEK