Nedre motorkåpa

Nr Benämning Lager Pris
1 BOLT HEXAGON M6X30
11,25SEK
3 COVER BOARD, BOTTOM COWLING
278,75SEK
4 RUBBER PLUG, ABNORMAL
21,25SEK
5 SEAL, RUBBER
37,50SEK
6 RUBBER PLUG, CIRCULAR
27,50SEK
7 SHEATH, WAVE
42,50SEK
8 JACKET, CABLE
51,25SEK
9 RUBBER PLUG, NEEDLE
12,50SEK
10 CLAMP "A"
28,75SEK
11 RUBBER PLUG, QUADRATE
15,00SEK
12 BOLT HEXAGON M6X25
11,25SEK
13 WASHER 6
35,00SEK
14 BUSHING, DAMPER
36,25SEK
15 DAMPER
15,00SEK
16 BOLT M6X12
7,50SEK
17 LEVER, CLAMP
136,25SEK
18 BUSHING "B"
13,75SEK
19 WASHER, WAVE
18,75SEK
20 SPRING, TENSION
37,50SEK
21 BRACKET ASSY, TENSIONAL SPRING
73,75SEK
22 CLIP, WATER PIPE
220,00SEK
23 BUSHING "A"
16,25SEK
24 LOCKING HANDLE ASSY, TOP COWLING
272,50SEK
25 BOLT HEXAGON M6X35
13,75SEK
26 JACKET, LEVER
25,00SEK
27 Slangnippel för kylvattenstråle
57,50SEK
30 BOTTOM COWLING
4 102,50SEK
31 SEAL, BOTTOM COWLING
82,50SEK